Κοινωνικη Δικτυωση του ΣΦΙΠ

ΣΦΙΠ facebook   ΣΦΙΠ twitter    ΣΦΙΠ google+    ΣΦΙΠ youtube   ΣΦΙΠ dailymotion

Επομενοσ Αγωνασ του Πιερικου


Δεν υπάρχουν προγραμματισμένοι αγώνες

Εισοδοσ

Εγγραφείτε (Δημιουργία λογαριασμού), για να έχετε την δυνατότητα να βλέπετε και να γράφετε σχόλια.

Συνδεδεμενοι

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 3 επισκέπτες και κανένα μέλος

Παικτεσ στην τυχη...

Γενεθλια

Ιορδανίδης Ν.
Ιορδανίδης Ν.
... γίνεται 31 χρόνων
σήμερα στις 23 Σεπτεμβρίου
(γεννηθείς το 1987)

Επισκεψεισ

784400
Σημερινές394
Χθεσινές469

Αναζητηση

Συνεργατεσ & Αρωγοι

Τωρινη Βαθμολογια

# Ομάδα β.
1 Άρης Παλαιοχ. 16
2 Αλμωπός 13
3 Μ. Αλέξανδρος Τρ. 13
4 Ηρακλής 11
5 Αγροτικός 11
6 Μακεδονικός Θ. 10
7 Πιερικός 10
8 Καρδία 9
9 Λαγκαδάς 9
10 Νάουσα 9
11 Φίλιππος 8
12 Καρίτσα 7
13 Εδεσσαϊκός 5
14 Κιλκισιακός 4
15 Καμπανιακός 1
19980513b.jpg

Καλούμε όσους από τα μέλη ή τους φίλους Σ.Φ.Ι.Π. διαθέτουν οπτικοακουστικό υλικό και θέλουν να το προβάλουν στην παρούσα ιστοσελίδα, να επικοινωνήσουν με τον Γραμματέα του Συλλόγου Γεώργιο Λάλα, στη διεύθυνση Κασσάνδρου 47, 60100 Κατερίνη και στα τηλέφωνα: 2351035535 & 6932635535.

Το παλιό μας Blog, θα συνεχίσει να υπάρχει για αρχειακούς λόγους.

Μπορείτε να το βρείτε στο http://sfipierikou.blogspot.com/

Αποτελέσματα & Βαθμολογία: Πρωτάθλημα Γ' Εθνικής 2017-18 2ος όμιλος

Print 

  Αποτελέσματα - 25η Αγωνιστική

Κυριακή, 25.02.2018
  ώρα_15:00  Άρης Παλαιοχωρίου  _ - _  Καμπανιακός Γήπεδο Παλαιοχωρίου
  ώρα_15:00  Ηρακλής Θεσσαλονίκης  _ - _  Νάουσα ΦΑΣ Καυτανζόγλειο Στάδιο
  ώρα_15:00  Λαγκαδάς ΑΠΕ  _ - _  Μακεδονικός Θεσσαλονίκης Στάδιο Λαγκαδά
  ώρα_15:00  Κιλκισιακός  _ - _  Εδεσσαϊκός Στάδιο Κιλκίς
  ώρα_15:00  Αλμωπός Αριδαίας  _ - _  Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Στάδιο Αριδαίας
  ώρα_15:00  Πιερικός  _ - _  Αγροτικός Αστέρας Α`ΔΑΚ Κατερίνης
  ώρα_15:00  Φίλιππος Αλεξάνδρειας  _ - _  Καρδία ΑΟ Στάδιο Αλεξάνδρειας

ρεπό: Καρίτσα ΑΕ Καρίτσα ΑΕ
Βαθμολογία

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
1 ίδιο (1) Άρης Παλαιοχωρίου 16 12:3 7 5 1 1 ΝίκηΝίκηΝίκηΗτταΝίκη
2 ίδιο (2) Αλμωπός Αριδαίας 13 10:5 7 3 4 0 ΙσοπαλίαΙσοπαλίαΙσοπαλίαΙσοπαλίαΝίκη
3 ίδιο (3) Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 13 11:9 7 4 1 2 ΗτταΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΗττα
4 ίδιο (4) Ηρακλής Θεσσαλονίκης 11 8:4 6 3 2 1 ΙσοπαλίαΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
5 ίδιο (5) Αγροτικός Αστέρας 11 10:10 7 3 2 2 ΗτταΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΗττα
6 ίδιο (6) Μακεδονικός Θεσσαλονίκης 10 6:6 6 3 1 2 ΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΝίκηΗττα
7 ίδιο (7) Πιερικός 10 7:9 7 3 1 3 ΗτταΝίκηΗτταΝίκηΗττα
8 ίδιο (8) Καρδία ΑΟ 9 7:5 6 3 0 3 ΝίκηΗτταΗτταΝίκηΝίκη
9 ίδιο (9) Λαγκαδάς ΑΠΕ 9 12:8 6 2 3 1 ΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗττα
10 ίδιο (10) Νάουσα ΦΑΣ 9 7:7 6 3 0 3 ΗτταΝίκηΝίκηΗτταΝίκη
11 ίδιο (11) Φίλιππος Αλεξάνδρειας 8 5:7 7 2 2 3 ΝίκηΙσοπαλίαΗτταΙσοπαλίαΝίκη
12 ίδιο (12) Καρίτσα ΑΕ 7 8:11 7 2 1 4 ΗτταΙσοπαλίαΗτταΗτταΝίκη
13 ίδιο (13) Εδεσσαϊκός 5 7:14 7 1 2 4 ΗτταΙσοπαλίαΗτταΗτταΗττα
14 ίδιο (14) Κιλκισιακός 4 5:9 6 1 1 4 ΗτταΗτταΗτταΝίκηΗττα
15 ίδιο (15) Καμπανιακός 1 4:12 6 0 1 5 ΗτταΙσοπαλίαΗτταΗτταΗττα


  πλέι οφ ανόδου    υποβιβασμός 

Βαθ. = βαθμοί Γκολ = Γκολ υπέρ:κατά Αγ. = αγώνες Ν = νίκες Ι = ισοπαλίες Η = ήττες Φόρμα = Τελευταία Παιχνίδια